Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Bun venit pe forumu clanului xTq | Detinatorii clanului sunt xTq | _Eq1nNNoXx^ & xTq | HieNNa^ Y/M - shadow.david & boom_vio2000 .Pentru probleme cu navigatia sau cu altceva legat de forum contacti administratorul forumului (_Eq1nNNoXx^) Y/M shadow.david

 

 xtq snx!!!!!!!!!

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
[MIB]Reaper^oW




Mesaje : 4
Puncte : 14
Reputatie : 0
Data de inscriere : 25/08/2014

xtq snx!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: xtq snx!!!!!!!!!   xtq snx!!!!!!!!! Icon_minitimeVin Sept 05, 2014 2:41 am

Ia uitati-va cat de loial e snx  http://srtclan.forumz.ro/t377-membrii-hammer-jr
intrati la linkul asta
Sus In jos
Abyss_Demon

Abyss_Demon


Mesaje : 28
Puncte : 103
Reputatie : 4
Data de inscriere : 18/07/2014
Varsta : 22
Localizare : Galati

xtq snx!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: xtq snx!!!!!!!!!   xtq snx!!!!!!!!! Icon_minitimeVin Sept 05, 2014 10:05 am

Mda...
Ai dreptate...
Snx astept decizia ta
Sus In jos
HieNNa




Mesaje : 4
Puncte : 4
Reputatie : 0
Data de inscriere : 02/09/2014
Varsta : 23
Localizare : Ploiesti

xtq snx!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: xtq snx!!!!!!!!!   xtq snx!!!!!!!!! Icon_minitimeVin Sept 05, 2014 11:02 pm

Eu am un prieten care mai are numele de Snx si juca pe pb2 Dat nu stiu daca el e .. Snx lasa msj .
Sus In jos
_Eq1nNNoXx^
Detinator
Detinator
_Eq1nNNoXx^


Mesaje : 36
Puncte : 145094
Reputatie : 5
Data de inscriere : 16/07/2014
Varsta : 23
Localizare : Timisoara / Timis

xtq snx!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: xtq snx!!!!!!!!!   xtq snx!!!!!!!!! Icon_minitimeSam Sept 06, 2014 12:51 am

Ala nu e Snx. Eu il stiu pe Snx
El nu a fost nici odata in nici un clan. Pentru ca nu vroia. Da' a vrut sa intre in a nostru'.
Snx.. Astept un raspuns de la T... Totusi
Sus In jos
https://xtq-clan.forumgratuit.ro
[MIB]Reaper^oW




Mesaje : 4
Puncte : 14
Reputatie : 0
Data de inscriere : 25/08/2014

xtq snx!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: xtq snx!!!!!!!!!   xtq snx!!!!!!!!! Icon_minitimeSam Sept 06, 2014 3:08 am

snx a mai fost si in sRT
Sus In jos
Abyss_Demon

Abyss_Demon


Mesaje : 28
Puncte : 103
Reputatie : 4
Data de inscriere : 18/07/2014
Varsta : 22
Localizare : Galati

xtq snx!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: xtq snx!!!!!!!!!   xtq snx!!!!!!!!! Icon_minitimeSam Sept 06, 2014 3:46 am

Nu a fost il stiu bine de pe pb2 si pb
Si nu avea niciun clan inainte sa se inchida pb, de pb2 nu stiu nimic
Sus In jos
Snx




Mesaje : 2
Puncte : 4
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/09/2014

xtq snx!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: xtq snx!!!!!!!!!   xtq snx!!!!!!!!! Icon_minitimeSam Sept 06, 2014 4:03 am

Reaper,imi place ca esti "destept"Smile).Cei care ma cunosc au dreptate-nu am fost in nici un clan.Ca sa te convingi uita-te si la cerere.Si.....pentru cultura ta generala,ala pe care l-ai vazut tu in alt clan nu sunt eu.E unul bullseyee care in momentul cund s-a infiintat pb2,mi-a furat nick-ul si a jucat cu el.A avut si admin pe nick-ul asta si din cauza lui nu puteam nici sa intru pe pb2.Asa ca pana sa vorbesti de cineva...documenteaza-te:)))) Si inca ceva : am intrat in clanul asta pt ca il cunosc pe equinnox si ca sa va ajut.
Sus In jos
Abyss_Demon

Abyss_Demon


Mesaje : 28
Puncte : 103
Reputatie : 4
Data de inscriere : 18/07/2014
Varsta : 22
Localizare : Galati

xtq snx!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: xtq snx!!!!!!!!!   xtq snx!!!!!!!!! Icon_minitimeDum Sept 07, 2014 9:06 pm

Snx a scris:
Reaper,imi place ca esti "destept"Smile).Cei care ma cunosc au dreptate-nu am fost in nici un clan.Ca sa te convingi uita-te si la cerere.Si.....pentru cultura ta generala,ala pe care l-ai vazut tu in alt clan nu sunt eu.E unul bullseyee care in momentul cund s-a infiintat pb2,mi-a furat nick-ul si a jucat cu el.A avut si admin pe nick-ul asta si din cauza lui nu puteam nici sa intru pe pb2.Asa ca pana sa vorbesti de cineva...documenteaza-te:)))) Si inca ceva : am intrat in clanul asta pt ca il cunosc pe equinnox si ca sa va ajut.
Ok
Sus In jos
Continut sponsorizat





xtq snx!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: xtq snx!!!!!!!!!   xtq snx!!!!!!!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
xtq snx!!!!!!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Clan xTq | :: Discutii-
Mergi direct la: